نتایج جستجو برای عبارت :

قشری که کسی روزشان را جشن نمیگیره!

مقام معظم رهبری : چقدر منظره‌ی زیبا و معطّری است که جمع کثیری از جوانهای ما برخلاف سیره‌ی متعارف جوانهای دنیا که غرق در شهوات و تمایلات نفسانی هستند، روزها و شبهائی را روزه بگیرند؛ بروند در یک مسجدی بنشینند، اعتکاف کنند؛ شب و روزشان را ذکر و فکر و شنیدن معارف الهی و شنیدن احکام و مذاکره‌ی علم حقیقی - که علم توحید است - قرار دهند؛ این خیلی چیز مهمی است. اینها از برکت انقلاب است. ۱۳۹۲/۰۲/۲۵
ادامه مطلب
یعقوب احمر گوید بحضرت صادق ع عرضکردم فدایت شوم من قران را خوانده ام ولی ار ذهمم رفته است دعا کنید که خداوند انرا بمن بیاموزد گوید انحضرت از ابن مطلب که من خدمتش  عرضکردم ناراحت شد و فرمود خداوندانرا بتو و ما همگی یاد دهد گوید ما نردیک ده نفر بودیم  سپس فرمود سوره که مردی میخواندبا اوست تا گاهی که انرا واگذارد پس روز قیامت در زیباترین صورت نزدش ابد بر او سلام کند انمرد گوید تو کیستی گوید من فلان سوره ام و اگر تو بمن چسبیده بودی و نگاهم داشته بو
لنزهای نماسی قطعات کوچک پلاستیکی هستند که بر روی قرنیه چشم قرار داده می‌شوند، و دید چشم مبتلا به عیوب انکساری را تصحیح می‌کنند.

زمانى که شما با مشکل بینایى روبه رو هستید، عینک معمول ترین راه حل است.
برخى ممکن است جراحى‌های تصحیحی عیوب انکساری را انتخاب کنند. اما عینک و جراحى براى هر کسی مناسب نیست.
به همین دلیل است که میلیون ها نفر روزشان را با لنزهاى تماسى در چشم آغاز مى‌کنند.  لنزهاى تماسى عارى از خطر نیستند، اما انتخاب و کاربرد مناسب آ
صبحانه در فرهنگ ترکیه بسیار اهمیت دارد. و ترک ها به این وعده بسیار اهمیت می دهند. و حتی مهمانی ها و دورهمی ها را در این وعده برگزار می کنند. اعضای خانواده صبح ها دور سفر صبحانه جمع شده و صبحانه را با هم میخورند تا روزشان را با انرژی آغاز کنند.
سفره صبحانه محدود به چای و پنیر نیست. بلکه در یک سفره صبحانه ترکی انواع نان ، انواع بورک ، انواع پنیر ، انواع تخم مرغ آبپز، نیمرو ، املت ، سوسیس وکالباس ، زیتون ، سوسیس تخم مرغ ، انواع نوشیدنی ، آبمیوه، چای
آرش باید به خارج از کشور برود و قرار می‌شود دوستان آرش، بابک و بهنود، کنار او بمانند تا تنها نباشد. در این میان آرش تصمیم می‌گیرد دکوراسیون داخلی خانه را تغییر بدهد. خانم طراح در اتاقی را باز می‌کند که گوگو داخل آن اتاق است و خرگوش فرار می‌کند. سپس این سه نفر به دنبال گوگو کمی از روزشان را به هدر می‌دهند. آرش می‌فهمد که امروز تولد دختر خانم طراح است و هیچ کدام از دوست هایش نمی‌توانند به جشن تولد او بیایند. برای همین، این سه نفر برای او جشن ت
دیروزروز جهانی Ranger بود. از بچگی دوست داشتم یه Ranger باشم اما سر کل کل با خودم رفتم سراغ آناتومی بدن انسان و بعد روح و روان انسان. در حالی که اون دانش ها دوست داشتنی های من نبودند و من دلم  میخواست یه Ranger باشم.کلمه Ranger در کشورهای دیگر به صورت توامان به معنا جنگل بان و محیط بان استفاده می شود. در کشور ما شغل جنگل بانی جدا از محیط بانی تعریف می گردد.جنگل بان مسئول نگهداری و محافظت از جنگل ها می باشد. او نقش مهمی را در نگهداری جنگل ها برای آیندگان دارد.
ما همه ۲۴ ساعت در روز فرصت داریم. با این حال، بعضی از مردم چگونه می‌توانند از تک تک دقایق روزشان بهترین استفاده ممکن را ببرند؟ اگر باور کنید یا نه، آنها قابلیت‌های فرازمینی مثل آهسته کردن گذر زمان را ندارند. آنها فقط به خوبی می‌توانند زمانشان را مدیریت کنند.
آیا می‌خواهید بدانید که چگونه می‌توان تبدیل به یک استاد در زمینه مدیریت زمان شد؟ در زیر ۱۰ راهکار کلیدی برای مدیریت زمان آورده شده‌است. پس با ویکی‌لوپ همراه باشید.
پس با ویکی‌لو
از وقتی در حد و اندازه‌ی خودم سینما را شناخته‌ام، سیمرغ‌ها و تحسین‌ها و تحقیرهای جشنواره‌ی فجر خیلی برایم مهم نبوده. دروغ است اگر بگویم اخبارش را پیگیری نمی‌کنم و هیجانش را ندارم؛ اما آن‌قدری که از جوایز جشن نویسندگان و منتقدان سرذوق می‌آیم، برای سیمرغ فجر، بال‌بال نمی‌زنم! ولی این ده روز قول و قرار خوبی‌ست برای سینماگران و خبرنگاران و رسانه‌چی‌ها و مردم؛ که همه‌ی روزشان شود سینما و نقد و بحث. که حتا گاهی رها از قیل و قال دنیا، ده ر
توی وان حمام کشتن عاشقانه ترین نوع قتل است. عریان و بدون هر نوع تعلقات و پوشش‌های متظاهرانه. با زیبایی و بدنی همانطور که هست توی هیچ گِن و لباسی تغییر نکرده است. 
یا شاید در آسوده ترین حالت که در حمام احساس امنیت و آسایش به آدم دست می دهد. فکر می کنم چشم های زن در این غافلگیری سخت معصوم و حق به جانب بوده است.

تقصیر من نیست فکرم درگیر قتل این روزهاست. مردی همسر دومش که کلی عکس‌های عاشقانه دارند و لحظه ای که عکس ها ثبت حتما عاشقانه‌تر سپری کرده
۴ سال‌ش است. داداییِ کوچک‌ترِ همان پسرک 18 کیلو و 300 گرمیِ شش مطلب قبل. این یکی 13 کیلو و 700 گرم است. بله! خیلی ریزه‌میزه است! از دادایی‌اش بیش‌تر لج‌بازی می‌کند و کم‌تر حرف می‌زند. تن به بوسه نمی‌دهد و اگر حس کند چنین قصدی داری، مثل ماهی از بین دستان‌ت می‌گریزد.
آن‌روزهایی که آمده‌بودند خانه‌مان، زاینده‌رود آب نداشت. همین شد که اصلن دوروبر آبِ نیسته و پل‌های رویش پیدایمان نشد. هفته‌ی بعدش که دیگر رفته‌بودند و مقامِ مهمانیت‌مان (!) را ب
انکس در انجا که افریده شده  زادگاه او به شمار می اید . و مهری چون مهر مادری و عشق و علاقه در او ایجاب می کند میهن خویش را دوست بدارد . 
این نوعی رویداد عاطفی و زاتی در وجود انسان رشد می کند  و تا اخر حیات عمر با او همرا است . 
شاخهایی این پیوند را محکمتر می سازد مثل خاطرات کودکی خاطره هایی که ذهن هیچ وقت  انها را پاک نمی کند و یا روزهای شیرین , خانه های خشتی و اجدادی , اهل قبور اجدادی , خاطراتی مانند  نورزهای بهاری  چهار شنبه سوری ها , مراسمات محرم
انکس در انجا که افریده شده  زادگاه او به شمار می اید . و مهری چون مهر مادری و عشق و علاقه در او ایجاب می کند میهن خویش را دوست بدارد . 
این نوعی رویداد عاطفی و ذاتی در وجود انسان رشد می کند  و تا اخر حیات عمر با او همرا است . 
شاخهایی این پیوند را محکمتر می سازد مثل خاطرات کودکی خاطره هایی که ذهن هیچ وقت  انها را پاک نمی کند و یا روزهای شیرین , خانه های خشتی و اجدادی , اهل قبور اجدادی , خاطراتی مانند  نورزهای بهاری  چهار شنبه سوری ها , مراسمات محرم
نحوه برگزاری عقد و متن عقد آریایی
طریقه برگزاری مراسم عقد و ازدواج آریایی به این صورت است که عروس و داماد روبروی یکدیگر ایستاده و دستان همدیگر را می گیرند. سپس عاقد یا پیمان بان شروع به خواندن خطبه عقد آریایی می کند. ابتدا سوگندهایی از عروس و داماد مبنی بر وفادار بودن آنها به زندگی مشترکشان از عروس و داماد گرفته می شود. متن سوگندها به صورت زیر است:
سوگند پیمان داماد
در نزد انجمن (نام داماد برده می‌شود) آیا به طراوت بهاران سوگند یاد میکنی تا هم
ابتدابابت سروشکل نیمه کاره وبلاگ جدیدم پوزش میخوام ، چون بتازگی استارتشو زدم وهنوز دارم روی جابجایی وب قدیمیم به اینجا کارمیکنم، خلاصه اینکه فعلا تا تکمیل و آماده سازی نهایی قالب وبلاگ مونده.
.
و اما چهارشنبه ای که گذشت روز کارگر بود!!!!
هر چقدر علامت تعجب بزارم جلوی این جمله بازم کمه ،
روز کارگر
روز قشری که بی ریا و به یقین ، مفهوم کلمه مظلومیت را بیان میکنه،
قشری که چندان فرصت آزادی ندارن تا به مثال اقشار دیگر حداقل تحسنی برای احقاق حقوق پای
حسام حسین‌زاده
تنها چند روز مانده به آن سفر کذایی که صمد را برای همیشه از ما گرفت، او یکی از مشهورترین و تأثیرگذارترین قصه‌های قلبش را برایمان گفت، ماهی سیاه کوچولو. دربارۀ اینکه صمد کیست، خصلت قصه‌هایش چیست و اینکه چرا هنوز پس از گذشت نیم‌قرن از مرگش باید او را بخوانیم می‌توان کلمات زیادی نوشت، چنان که نوشته شده است. اما دغدغه‌ام اینجا چیستی و کیستی صمد و ضرورت خوانش آثارش نیست. می‌خواهم قصۀ یک قصه را برایتان بگویم. یک شب وقتی آماده می
ابتدابابت سروشکل نیمه کاره وبلاگ جدیدم پوزش میخوام ، چون بتازگی استارتشو زدم وهنوز دارم روی جابجایی وب قدیمیم به اینجا کارمیکنم، خلاصه اینکه فعلا تا تکمیل و آماده سازی نهایی قالب وبلاگ مونده.
.
روز کارگر
قشری که چندان فرصت آزادی ندارن تا به مثال اقشار دیگر حداقل تحسنی برای احقاق حقوق پای
.
روز کارگر
ما امروز رأی دادیم. در شرایطی هم رأی دادیم، که همۀ اهل سیاست چه اونهایی که واداده اند، چه اونهایی که واپس گرایند و چه اونهایی که انقلابی و آرمانگرا هستند، بالاتفاق شرایط این دوره را از تمام دوره های قبلی حساس تر می دانستند...
ما رأی دادیم، خیلی های دیگر هم آمدند و رأی دادند، اما در تمام مدت رأی گیری از اونهایی که دورۀ قبل به لیست انگلیسی رأی داده بودند و وضع اسفبار امروز را برای کشور رقم زدند، خبری نبود. انگار این جور آدم ها، حتی به اندازۀ سگ ه
رضا بابایی از دنیا رفت—رحمة الله علیه. او را هرگز از نزدیک ندیدم و هیچ‌گاه گفتگویی نداشتیم، ولی در دورانی نسبتاً طولانی مخاطب وبلاگش بوده‌ام و از او بسیار آموخته‌ام. دیدم امروز چند نفری آخرین یادداشت‌های وبلاگ یا کانال تلگرامش را دوباره منتشر کرده‌اند. من ولی این یادداشت او را که بسیار به‌جانم نشسته، برای انتشار دوست‌تر می‌دارم:

«محمد مهتاب در خانه نشسته بود، در جمع اصحاب. یکی پرسید: خبر چیست؟ مهتاب گفت: چند روزی است که خروس ما خوش ن
بدون شک صبحانه یکی از وعده های غذایی مهم هست که نباید از خوردن آن غافل شد ولی متاسفانه اکثر مردم بدون صبحانه روزشان را شروع میکنند چون همیشه یا عجله دارند یا وقت کافی برا ی آماده کردن صبحانه رو ندارند. حالا اگر دنبال یک گزینه‌ی خوب برای صبحانه هستید که هم راحت باشه هم مقوی پیشنهاد ما به شما اوتمیل هست. چون اوتمیل یکی از صبحانه های فوری و جز غذاهای با سدیم بالا هست که در حین اینکه مواد معدنی و ویتامین‌های شما رو تامین می‌کند به خاطر فیبری که د
لحظاتی پس از آن که خبر رسمی انتصاب مرتضی عمرانی به معاونت فرهنگی،
اجتماعی، ورزشی و ... شهرداری بابل را خواندم یک پیام کوتاه برایش ارسال کردم:
"به قتلگاه خودت خوش آمدی"!

عمرانی تجربه مدیریت های استانی و کشوری را دارد و بابل را خوب می
شناسد. سبقه و صبغه طلبگی او انتظارات را نسبت به رویکرد معرفتی وی در تعهد به
آرمان های انقلاب و اسلام افزایش می دهد. او که برای علاج فرزند و به توصیه اطباء،
عطای تهران و موسسه تنظیم نشر آثار امام را به لقایش بخشید و با
یکشنبه بود اما انگار جمعه از عصر شروع شده بود.
مدرسه‌ها را تعطیل کرده بودند اما هرچه نگاه می‌کردم پشت پرده یک قطره هم از آسمان نمی‌بارید.
پسرها هفت نشده بیدار بودند و روزشان را شروع کرده بودند.
 من اما دلم می‌خواست صبح دیرتر شروع شود و تا می‌توانم در رختخواب بمانم.
حالا که نت نبود می‌شد کارها را دیرتر فرستاد. پسرها اما بیدار بودند!
خانه سرد بود. از نه رادیات خانه فقط چهار رادیات روشن بود  و زور بخاری به سرمایی که از شیشه‌های نازک و بلند خا
حذف شهید... شرم اورترین کمپین خناسان... با توجه به حذف سلسله وار واژه مقدس شهید در شهرهای مختلف کشور، به یقین می رسیم که یک برنامه کاملا مهندسی در اتاق فکر جریان نفاق طراحی ، و در حال اجرا می باشد. تحلیل این موضوع کار سختی نیست ، فقط کافی است به شخصیت مدیرانی که در این کار ظالمانه دخیل هستند نگاهی داشته باشیم . تقریبا اکثر این افراد از کمبود شخصیتی در رنج و سعی کرده خود را به هر قیمتی در زمره مدیران قرار دهند . این روحیه انسان را به سمت خود فروشی ک
حذف واژه شهید،
شرم اورترین کمپین خناسان...
با  توجه به حذف سلسله وار واژه مقدس شهید  در شهرهای مختلف کشور، به یقین می رسیم  که یک برنامه کاملا مهندسی  در اتاق فکر جریان نفاق  طراحی ، و در حال اجرا می باشد.
تحلیل این موضوع کار سختی نیست ، فقط کافی است به شخصیت مدیرانی که در این کار ظالمانه دخیل هستند نگاهی داشته باشیم .
تقریبا اکثر این افراد از کمبود شخصیتی در رنج و سعی کرده  خود را به هر قیمتی در زمره مدیران قرار دهند . این روحیه انسان را به سمت

حذف واژه شهید،
شرم اورترین کمپین خناسان...

با  توجه به حذف سلسله وار واژه مقدس شهید  در شهرهای مختلف کشور، به یقین می رسیم  که یک برنامه کاملا مهندسی  در اتاق فکر جریان نفاق  طراحی ، و در حال اجرا می باشد.
تحلیل این موضوع کار سختی نیست ، فقط کافی است به شخصیت مدیرانی که در این کار ظالمانه دخیل هستند نگاهی داشته باشیم .
تقریبا اکثر این افراد از کمبود شخصیتی در رنج و سعی کرده  خود را به هر قیمتی در زمره مدیران قرار دهند . این روحیه انسان را به س
این متن رو با دقت بخونین, در ذره  ذره اش حرفها دارهو اگر دلتون شکست برای ظهور تنهای این زمانه دعا بفرمایینبسم الله الرحمن الرحیم
 "تنهایی علی(علیه السلام)"
خیلی تنها شده بود, خصوصا از زمان رحلت جانسوز پیامبر(ص).
همه بلافاصله او را فراموش کردند و برای تعیین خلیفه و جانشین به سقیفه رفتند, که نه فراموش بلکه ترجیح دادند که او فراموش شود . چرا که در غیر اینصورت باید بهایی سنگین را در عمل پرداخت می کردند. بهایی به قیمت پا گذاشتن بروی تمامی تعلقاتشان,
علی زمانیان می‌نویسد:
«روزها، هفته‌ها و
ماه‌ها را در بیهودگی، عصیان و در بی‌حاصلی و در غفلتی مذموم سپری می‌کنیم. زندگی
و عمرمان را در سرگردانی و بی‌اخلاقی می‌گذرانیم؛ آنگاه به قصد زدودنِ زنگارها از
درون، ساعتی و در شبی به نام ”شب ‌قدر“ می‌نشینیم و دعایی می‌خوانیم که حتی ترجمهٔ
سادهٔ آن را نیز نمی‌دانیم، قرآن بر سر می‌نهیم و سپس شادمان از اینکه وظیفه‌مان
را انجام داده‌ایم و ”قدر“ را قدر نهاده‌ایم، سر بر بالین آسودگیِ غافلانه می

بلکا ، پوشش دیوار و سقف بهترین جایگزین رنگ و کاغذ دیواری با قابلیت اجرای طرح های متنوع با بیش از 100 رنگ و طرح متنوع رنگهای زنده بلکا انرژی و هیجان در فضا می پراکنند و برای افرادی که دوست دارندهرروز صبح در فضایی پر انرژی و سرزنده چشم بگشایند و روزشان را با هیجان و سرزندگی آغاز کنند ایده آل هستند .

بلکا 100% از مواد طبیعی ساخته شده وعاری از هر گونه مواد شیمیایی میباشد .
دیوارپوش بلکا با مزیت های فراوان:
1- تنوع نامحدود رنگ
2- عایق حرارتی و برودتی
10 غذای محبوب خیابانی استانبول را بشناسید
استانبول دروازه اروپا بر مشرق زمین به حساب می‌آید، تاریخی چند هزار ساله را پشت سر خود می‌بیند و مرکز حکمرانی پادشاهان مختلفی بوده است. در هر گوشه از شهر می‌‌توان آثار به جا مانده از این تاریخ کهن را مشاهده کرد. تاریخی که می‌توان نمود آن را در همه جنبه‌های استانبول امروزی دید و سبد غذایی مردم این دیار هم وامدار همین تمدن کهن است. غذاهای ترکی تنوع بسیاری دارند و به جرات می‌توان گفت از خوشمزه‌ترین غ
احتمالا دانه چیا را در برخی نوشابه ها دیده اید. استعمال داخل نوشیدنی ها تنها بخشی از کابردهای متنوع این دانه های کوچک است. چیا گیاهی یک ساله است. دانه چیا، پرکاربردترین بخش آن است. این روزها چیا را به نشانی غذایی با خاصیت درمانی می شناسند. برخی مدعی اند تخم چیا برای لاغری مناسب است. برای دانستن جزئیات این توقع با ادامهٔ این مطلب همراه بشوید. حتما بخوانید:خواص بادیان؛ ۶ خاصیت درمانی و نحوه مصرف آنخواص زنیان؛ ۴۵ فایده این شوک همه تدبیر حریفخو
احتمالا دانه چیا را داخل فدایی نوشابه ها دیده اید. استعمال در نوشیدنی ها تنها بخشی از کابردهای مختلف این دانه های کوچک است. چیا گیاهی یک ساله است. دانه چیا، پرکاربردترین حصه آن است. این روزها چیا را بوسیله نشانی غذایی با فایده درمانی می شناسند. برخی مدعی اند دانه چیا برای لاغری مناسب است. برای دانستن جزئیات این تقاضا با ادامهٔ این یادداشت همراه بشوید. حتما بخوانید:خواص بادیان؛ ۶ خاصیت درمانی و نحوه مصرف آنخواص زنیان؛ ۴۵ نفوذ این علف هرزه هم
احتمالا بذر چیا را تو برخی شربت ها دیده اید. استفاده در نوشیدنی ها عزب قدری از کابردهای متنوع این دانه های کوچک است. چیا گیاهی یک ساله است. تخم چیا، پرکاربردترین بخش آن است. این روزها چیا را بوسیله عنوان غذایی با خاصیت درمانی می شناسند. فداکار مدعی اند دانه چیا بخاطر لاغری ارزان است. برای دانستن جزئیات این ادعا با ادامهٔ این پیغام همراه بشوید. حتما بخوانید:خواص بادیان؛ ۶ خاصیت درمانی و نحوه مصرف آنخواص زنیان؛ ۴۵ واکنش این گیاه همگی تدبیر حر
احتمالا تخم چیا را در فداکار نوشابه ها دیده اید. استفاده در نوشیدنی ها تنها بخشی از کابردهای متنوع این دانه های کوچک است. چیا گیاهی یک ساله است. برز چیا، پرکاربردترین مقدر شدن آن است. این روزها چیا را بوسیله نشانی غذایی با خاصیت درمانی می شناسند. برخی مدعی اند دانه چیا برای لاغری کم ارزش است. برای دانستن جزئیات این مطالبه با ادامهٔ این مطلب همراه بشوید. حتما بخوانید:خواص بادیان؛ ۶ نفوذ درمانی و نحوه کاربرد آنخواص زنیان؛ ۴۵ واکنش این گیاه هم
وی اطراف لیسانس و ارشد و دکتری داستان را در دانشگاه رازی کرمانشاه گذرانده است و در حال حاضر چند سالی می شود که بی حرکت تهران و مشغول تدریس در مدرسه هایپایتخت است. آقا جعفر عزیزی ۴ کتاب ادبیات دارد. «چشمان تو شناسنامه من است» ۱۳۸۰، «پشت این غزل مردی است از همیشه عاشق تر» ۱۳۸۸، «بیا به پنجره ای رو بوسیله ماه فکر کنیم» ۱۳۹۱ و «فیل غمگینی که بی هندوستان افتاده است» ۱۳۹۷ از وی منتشر شده است. در دنباله گفت وگوی همشهری را با این شاعر بخوانید.   شاعر پ
«روز باستیل» (Bastille Day)، زمان یکی از جشن‌های ملی فرانسه است
که رویدادهای عمومی زیادی مانند رژه نظامی در پاریس، رقص و آتش‌بازی دسته جمعی در آن برگزار می‌شود.در روز ملی باستیل در چهاردهم جولای که به آن «له کتوز ژوئیه» (Le 14 Juillet) می‌گویند، مردم فرانسه شاهد جشن‌های عمومی بزرگ شامل رژه‌های نظامی و غیرنظامی، اجرای موسیقی، غذای همگانی، رقص و نمایش‌های خیره‌کننده‌ی آتش‌بازی هستند. درصبح این روز یک رژه‌ی نظامی بزرگ در پاریس برپا می‌شود که نیرو
همشهری آنلاین/ مرضیه موسوی:ماسک و شیلد چهره مغازه داران را پوشانده. یکی با خنده می گوید: «رب را شکر قبل از کروناآنقدر همدیگر را دل سیر دیده بودیم که زمان حال با ماسک و شیلد حزن همسایه های بازاری خودمان را می شناسیم. » درهای فلزی که بازار را به آستان امامزاده صالح(ع) می رسانند هنوز بسته اند. فروشنده های مواد غذایی و خوراکی حواسشان است جنس را به پیمانه استفاده روزشان خریداری کنند و از انباشته کردن قفسه ها خودداری می کنند. قدیمی ترها می گویند که ح
تابستان سال قبل بود که شروع شد و بعد هم به چشم بر هم زدنی، یک سال گذشت و تمام! ولی در طول این یک سال، چیزهای زیادی یادم داد: این که دنیا بزرگ‌تر از چیزی است که تا آن زمان فکر کرده‌ام، این که ادبیات وسیع‌تر از چیزی است که تا آن موقع پنداشته‌ام، این که در میان دیگران که هستم و می‌خواهم که باشم.
روزی که تمام شد، با خودم فکر کردم چه چیزی عایدم شده؟ و خوب که فکر کردم دیدم خودم را بهتر شناخته‌ام، و دنیایم را. دیدم دوستان خوبی یافته‌ام و راهم روشن‌ت

رنگ‌های زنده همواره رنگ‌هایی دوست‌داشتنی هستند. این رنگ‌ها به نحوی اغراق‌آمیز جاذب نگاه و توجه بیننده هستند و هرگز از نظر بیننده دور نمی‌مانند.رنگ‌های زنده‌ای که انرژی و هیجان در فضا می‌پراکنند و برای دکوراسیون منزل افرادی که دوست دارند هر روز صبح در فضایی پرانرژی و سرزنده چشم بگشایند و روزشان را با هیجان و سرزندگی آغاز‌کنند ایده‌آل هستند. از آنجا که اغلب ما بیشتر با رنگ‌های خاموش و خنثی در محیط زندگی مأنوس هستیم به کارگیری این
عرق نعناع

فصل اول - قسمت چهارم

ناهارش را خورده و نخورده بلند شد .
ظرف غذا و  وسایلش را از روی میز جمع کرد و راه افتاد .
دو سه قدمی دور شده بود که صدایش
کردم .

چهره اش گرفته و غمگین بود .
ظاهراً کمی تند رفته بودم .
رفتار آمرانه ام ، آن هم در حضور همۀ بچه ها
چندان مناسب غرور و متانت ایشان نبود .
رفتار و اخلاق و متانتش قابل تحسین است
.
حتی یک بار هم ندیدم که با کارکنان مرد
شوخی یا بگو بخند بکند .
و حتی با کارکنان خانم .
همانطور که ایستاده بود گفت :
پنج استفاده اشتباه در CRM
زمانی‌که از نرم افزار CRM (مدیریت ارتباط با مشتری) به‌درستی استفاده شود، روشی خوب برای ذخیره حجم زیادی از اطلاعات، مدیریت حساب‌ها، مشاهده روندها و فروش مفید ارائه می‌دهد.در مقابل، استفاده نادرست از این سیستم و اشتباه در CRM می‌تواند آسیب زیادی به شهرت شرکت و روابط‌تان با مشتری وارد کند.
در این قسمت شما پنج استفاده اشتباه در CRM را می‌خوانید و راه‌حل‌هایی برای برطرف‌کردن آن‌ها یاد می‌گیرید.
استفاده نکردن از آن
به
  [4/17, 00:47]استاد عزیز سلام. من گروه را ترک نمیکنم. اما بدلیل شرایط موجود برنامه و زمان کارمان بسیار زیاد شده. از شما و همسفران عزیز میخاهم که مرا از دعای خیرشان فراموش نکنند و نیز از خداوند بخاهیم که این شرایط را بر ما اغاز به خیر کنند. بنده 101
** اکنون نیازی به دعوت خدا (دعا) برای «تماشا»ی وضع موجود جهان نیست زیرا جهان توسّط انسان های ساکت در برابر فساد و فحشا و انواع ستم ها و قمار و خُمار و انسان های قمارباز و عرق خور و فاسد و فاحشه و ستمگران قهّار
190-  و من خطبة له (علیه السلام)> یحمد اللّه و یثنی علی نبیه و یعظ بالتقوی <>حمد اللّه<أَحْمَدُهُ شُکْراً لِإِنْعَامِهِ وَ أَسْتَعِینُهُ عَلَی وَظَائِفِ حُقُوقِهِ عَزِیزَ الْجُنْدِ عَظِیمَ الْمَجْدِ.>الثناء علی النبی<وَ أَشْهَدُ أَنَّ مُحَمَّداً عَبْدُهُ وَ رَسُولُهُ دَعَا إِلَی طَاعَتِهِ وَ قَاهَرَ أَعْدَاءَهُ جِهَاداً عَنْ دِینِهِ لَا یَثْنِیهِ عَنْ ذَلِکَ اجْتِمَاعٌ عَلَی تَکْذِیبِهِ وَ الْتِمَاسٌ لِإِطْفَاءِ نُورِهِ.&
بیست جمله از رهبر انقلاب درباره «اعتکاف»

باتوجه به فرارسیدن ایام اعتکاف رجب، بخش فقه و معارف پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR بیست جمله منتخب از بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای درباره سنت حسنه اعتکاف را منتشر می‌کند. این گرایشی که امروز در محیط جوان کشور به معنویّات وجود دارد، خیلی با ارزش است؛ این شبهای احیاء، این مجالس توسّل، این اعتکافها، این دعاهای کمیل، دعای ابوحمزه، این‌همه جوان، این اشکها، این توجّه‌ها، خیلی قیمت دارد؛ اینها را نگه
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
السلام علیک یا فاطمه الزهراء سلام الله علیها
اَلسَّلامُ عَلَیکمْ یا اَهْلَ بَیتِ النُّبُوَّة
غدیر؛ نصب جانشین و توجه به مسأله امامت

1.76 مگابایت
دریافت فایل فلش -  دریافت کد

پیوندهای متغیر ...
برخی کلید واژه ها (بیانات امام خامنه ای)

صوت و ویدئو

خط حزب‌الله ۲۱۱| راز حمایت رهبر
 برای دسترسی به آرشیو نشریه می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.
دریافت «خط حزب‌الله» نسخه‌ی مطالعه | دریافت
دلایـل
فــرعی(14مورد)
این معیارها گرچه مهم‌اند ولی به اهمیت معیارهای اول (اصلی)
نمی‌رسند.
۱- مصاحبت و همراهی :
دختر و پسر به یک سنی که می رسند دوست دارند یک کسی را داشته باشند که از حال و
روزشان برایش حرف بزنند، مسائل زندگی شان را به او بگویند و... و در مقابل طرف
دیگر به حرف هایشان گوش بدهد و در مسائل مختلف کمکشان کند و در یک کلام همراهشان
باشد. این یک نیاز طبیعی و معقول است. اگر یکی از دلایلی که می خواهید ازدواج کنید
داشتن یک همراه و همنشین خوب است
 طرح
مساله
تمامی راه‌حل‌هایی را که
اروپاییان برای حل مشکلات رفته‌اند، می‌دانیم؛ اما دلیل اجرا نشدن آنها را خیر.
نمی‌توان مشکل را به ندانستن راه‌حل‌ها نسبت داد؛ مثلا متخصصان بانک
مرکزی آگاهند که چطور باید تورم ایران به زیر ۵ درصد برسد، اما در
اجرا به بن‌بست می‌خورند. شاید تعبیر عباس آخوندیدقیق باشد که ایران در طول
دهه‌های متوالی مشکل تصمیم‌گیری دارد. به این معنی که سیاست‌ورزی و سیاست‌گذاری در
ایران ممکن نیست. مثال‌های اخیرش، مو

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

yaserfile